Jak se přidat?

Jak: Samozřejmě, ač už máme nějaké lidi, stále jsou posty, které nejsou zaplněné. Pokud Tě proto nějaký z volných postů, nebo nějaká z volných rolí, zaujala, pak neváhej a ozvi se nám. Stačí si otevřít tento formulář
 
Kde najdu, koho hledáte: Přesně zde, pro pěvecké a taneční role a zde, pro různé kreativní posty (co se kostýmů, kulis atd. týče...). Stačí si projít celý seznam rolí a postů a zjistit, co je volné. Vše je barevně rozdělené, takže není složité se v celém seznamu vyznat. Pokud však je nějaký post / role již označený jako zabraný, nevadí. Vždyť alternace je téměř nutností. Nebojte se proto i tak zeptat. 
 
Jakou úroveň musím mít: Celý projekt je skutečně hlavně nadšenecký. Nepožadujeme žádné vaše předchozí angažmá v divadle, ani titul z umělecké školy. Na druhou stranu, chceme opravdu, aby celý projekt dopadl jak nejlépe to bude možné. Proto požadujeme již alespoň nějaké zkušenosti - tzn. pokud jste nikdy nikde nezpívali, pak pro vás bohužel pěvecké role nejsou. Ovšem, pokud už za sebou máte nějaký čas ve sboru, nebo hodiny sólového zpěvu, pak už není problém. Stejně tak to je i s tanečníky. Pokud jste zkrátka prošli ZUŠ, určitě do toho s námi jděte!
A to platí pro všechny. Zkrátka, chceme lidi, kteří jsou nadšení a zároveň už mají v tom kterém oboru něco nabídnout a mají s tou kterou "frakcí" nějaké zkušenosti. 
 
Postup: Stačí se nám ozvat přes již zmiňovaný formulář a zbytek už domluvíme přes email, nebo při setkání z očí do očí.